Nézőszám: 8433

Bíró: Mark Lemelin (84)

Vonalbírók: Frank Prestigiovanni (57), Carl Sasyn (12)

1. harmad
Ismét rosszul kezdődött a mérkőzés a Rampage részéről. A 12. perc közepén Peter Zingoni (4) (Maxim Noreau, Jon DiSalvatore) emberelőnyös találatával már vezetést is szerzett az Aeros. A Rampage szinte semmit nem mutatott ebben a harmadban, ezt támasztja alá a 13-4-es kapura lövési statisztika a Houston javára.
2. harmad
A mérkőzés ott folytatódott, ahol abbahagyták a csapatok. Rögtön a harmad elején a 2. percben Chad Rau (2) (Danny Irmen) talált be emberhátrányból. Nem sokkal később ismét a hazaiak örülhettek. Robbie Earl (5) (Clayton Stoner, Jaime Sifers) gólja már háromra növelte az előnyét az Aerosnak az 5. percben. A harmad vége felé közeledve felébredt picit a Rampage és a 17. percben Jeff May (1) (Viktor Tikhonov, Kyle Turris) góljával kettőre csökkentette a különbséget a két csapat között. Nem telt el egy perc és a 18. percben még egy Rampage gólnak örülhettek a szurkolók. Brett MacLean (6) (Joel Perrault) volt a gól szerzője. A harmad kiegyenlítettebb kapura lövési statisztikát hozott. Ebben a harmadban 10-9 volt ez a mutató a Rampage javára.
3. harmad
Nem sikerült az egyenlítés az utolsó harmadban, ráadásul a 13. perc végén Jon DiSalvatore (3) (Robbi Earl, Chad Rau) kettőre növelte ismét az Aeros előnyét majd a 15. percben Petr Kalus (1) (Carson McMillan) idénybeli első találatával beállította a végeredményt. A Rampage 12-6-ra nyerte ebben a harmadban a kapura lövéseket.

A mérkőzésen Josh Tordjman védett. (28/23)